Wyniki

WYNIKI - 2016 ROK

 

OTWARTE MISTRZOSTWA POWIATU TURECKIEGO W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH‹

I m-ce Kamil Szadkowski - Konin

II m-ce Vadim Rażin - Ukraina

III m-ce Dawid Niekraś - Kościan

IV m-ce Marcin Steczek - Konin

V m-ce Przemysław Nawrocki - Poznań

VI m-ce Jerzy Kot - Wejcherowo

Najlepszy mieszkaniec Powiatu Tureckiego - Witold Walaszczyk - Malanów

Najlepszy senior -  Andrzej Maciejczak - Sieradz

Najlepszy zawodnik z R<1801 - Adam Świątnicki - Konin

 

OTWARTE MISTRZOSTWA POWIATU TURECKIEGO DZIECI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

DZIEWCZĘTA

I m-ce Michalina Matyjasek - Wieluń

II m-ce KInga Matuszewska - Łódź

III m-ce Agata Naworska - Ślesin

IV - Anna Bałdych - Miłaczew

V - Jagoda Śwoderska - Kościelec

CHŁOPCY

I m-ce Szymon Skurniak - Kalisz

II m-ce Jan Klimkowski - Konin

III m-ce Paweł Jędraszak - Kalisz

IV m-ce Wojciech Kaczmarczyk - Konin

V - m-ce Maciej Szafrański - Kościelec

VI - Michał Jędraszek - Kalisz

VII - Bartosz Podębski - Malanów

VIII - Michał Pawlak - Ślesin

IX - Maciej Anastaziak - Kościelec

X - Igor Steckiewicz - Kościelec

 

OTWARTE MISTRZOSTWA POWIATU TURECKIEGO - GIMNAZJA

DZIEWCZĘTA

I m-ce Julia Waligóra - Konin

II m-ce Natalia Guzik - Wieluń

III m-ce Zuzanna Bakalarczyk - Wieluń

CHŁOPCY

I m-ce Paweł Piekielny -  Kalisz

II m-ce Michał Jadwicki - Sieradz

III m-ce Aleksander Gozdalik - Sieradz

OTWARTE MISTRZOSTWA POWIATU W SZACHACH SZYBKICH

I m-ce Vadim Rażin  - Ukraina

II m-ce Marcin Steczek - Konin

III m-ce Mirosław Maciejewski - Konin

IV m-ce Witold Walaszczyk - Malanów

V m-ce Karol Rawicz - Łódź

VI m-ce Dawid Niekraś - Kościan

VII m-ce Kamil Szadkowski - Konin

VIII m-ce Andrzej Maciejczak - Sieradz

IX m-ce Przemysław Nawrocki - Turek

X m-ce Przemysław Dudek - Konin

Najlepszy senior powyżej 65 lat - Jerzy Kot - Wejcherowo

Najlepszy junior - Dawid Romański - Łopieno

Najlepszy Mieszkaniec Powiatu Tureckiego I m-ce - Krzysztof Oleksy - Turek

Najlepszy Mieszkaniec Powiatu Tureckiego  II m-ce - Jan Olenderek - Malanów

Najlepszy Mieszkaniec Powiatu Tureckiego III m-ce - Wojciech Walaszczyk - Turek

Najlepszy zawodnik z R<1801 - Maciej Czarnecki - Łódź

 

klasyfikacja drużynowa

I m-ce - RPW‹ Okucia Budowlane Łódź

II m-ce - Hetman Konin

III m-ce - TTSz "Tęcza" Turek

IV m-ce - Konin

V m-ce - LKS Piast Sieradz

VI m-ce - Malanów

 

Gratulujemy zwycięzcom oraz bardzo serdecznie dziękujemy pozostałym uczestnikom za udział w naszym Festiwalu

Organizatorzy